Wczasy wypoczynkowe i lecznicze
Pobyt w "Uzdrowisku Wysowa" S.A. to wspaniała kuracja dla ciała i ducha - można tu nie tylko odnaleźć zdrowie i wytchnienie od zgiełku, ale i przeżyć przygodę związaną z poznawaniem wyjątkowej kultury regionu.
CENNIK

Wczasy lecznicze dla emerytów i rencistów
Wczasy lecznicze w "Uzdrowisku Wysowa" S.A. mają ca celu poprawę stanu zdrowia poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, ale także poprzez wypoczynek wśród wyjątkowej przyrody. Bez wątpienia można tu odzyskać zdrowie, zregenerować siły witalne i odnaleźć prawdziwy spokój z dala od zgiełku dnia codziennego.
CENNIK

Rehabilitacja pourazowa
Rehabilitacja jest niezbędnym elementem procesu leczenia. Poprzez aplikowanie odpowiednich zabiegów pomożemy Ci odzyskać formę fizyczną i poprawę samopoczucia psychicznego. Nasi doświadczeni rehabilitanci podchodzą do pacjenta w sposób profesjonalny. Każdy z Pacjentów otoczony jest indywidualną opieką rehabilitanta. Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej rehabilitacji po wypadku, nie chcesz czekać w kolejkach - skontaktuj się z nami.
CENNIK

S.O.S dla kręgosłupa
Masz problem z kręgosłupem? Dolegliwości bólowe? Zmniejszoną sprawność stawów? Choroby reumatyczne? To sygnał do szybkiego podjęcia działań rehabilitacyjnych. Specjalnie dla Ciebie nasi lekarze i rehabilitanci przygotowali zoptymalizowany pakiet leczniczy dający szybki efekt. 
CENNIK

W harmonii ciała i ducha
Złapać oddech, zatrzymać na chwile, wsłuchać w siebie. To specjalny pakiet dla szukających wytchnienia z dala od zgiełku... 
CENNIK

Regeneracja dla sportowców
Relaksujące zabiegi, niepowtarzalna przyroda i klimat Wysowej-Zdroju pozwolą Ci przywrócić równowagę, uwolnią od stresu i zregenerują siły. To pakiet regeneracyjny dla osób czynnie uprawiających sport.
CENNIK 

 

O jakości oferty stanowi przede wszystkim nowoczesny sprzęt, na którym prowadzimy leczenie, a przede wszystkim kwalifikacje, fachowość i doświadczenie kadry lekarskiej, magistrów rehabilitacji, analityków medycznych czy personelu średniego.

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149