fb  yt yt

koronawirus

white

ue logo

 

Złota jesień w Beskidzie Niskim! 

 

Jesień może być cudowna wśród ostatnich promieni słońca! Poranki bywają rześkie, a dni jeszcze ciepłe i słoneczne. Taka aura sprzyja wycieczkom rowerowym, spacerom, a przede wszystkim grzybobraniu. Prawdziwek, maślak i rydz król wysowskich lasów, ukrywają się w lasach otaczających Biawene i czekają na miłośników tych dobroci natury. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy pomieszczenie do obróbki i suszenia grzybów :)

Bogata oferta uzdrowiskowego SPA w Biawenie zaprasza na masaże relaksacyjne oraz zabiegi pielęgnacyjne. Masaże wykonywane przez wysokiej rangi specjalistów w połączeniu z relaksacyjną muzyką wprawią każdego w stan rozluźnienia, zniwelują napięcie mięśniowe oraz zregenerują i poprawią kondycję psychofizyczną organizmu. Zabiegi pielęgnacyjne odnowią ciało i duszę. 

Ponadto dla miłośników hartowania oraz oczyszczania organizmu mamy do zaoferowania strefę saun, składająca się z sauny suchej o wysokiej temperaturze grzania oraz sauny suchej aromatyzowanej, po których prysznic wrażeń oraz wiadro z zimną wodą będą dodatkową atrakcją. Uprzejmie prosimy o dokonywanie rezerwacji na zabiegi Spa przed przyjazdem ze względu na dużą liczbę chętnych osób, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 534-228-452, lista proponowanych zabiegów dostępna jest na naszej stronie internetowej: www.uzdrowisko-wysowa.pl/spa

Cena obejmuje:
• nocleg w pokoju z widokiem na panoramę Wysowej-Zdroju z łazienką, balkonem, odbiornikiem TV

• śniadanie w formie bufetu 

 voucher kwotowy do wykorzystania na usługi i produkty z Uzdrowiska Wysowa S.A. (kwota uzależniona od długości pobytu, im dłużej u Nas jesteś tym kwota vouchera większa) 

• degustacja wód w Pijalni Wód Mineralnych

• naturalną wodę mineralną Wysowianka-Zdrój w pokoju

 

DODATKOWO:
• ubezpieczenie NNW
• parking
• WIFI
 lista atrakcji do zwiedzania

 

Tylko dla naszych Gości rabaty:
- na zabiegi fizjoterapeutyczne:
• 5% przy zakupie zabiegów powyżej 50zł
• 10% przy zakupie zabiegów powyżej 100zł
- na badania laboratoryjne:
• 10% na wszystkie pojedyncze badania (rabat nie obejmuje pakietów badań)

- na kosmetyki WysSPA i Aqua 

• od 5% do 15% 


Zależy nam aby pobyt w naszym Uzdrowisku był bezpieczny i komfortowy dla wszystkich naszych Gości, dlatego wprowadziliśmy szereg procedur mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-19. Nasz obiekt jest objęty programem Obiekt Bezpieczny Higienicznie prowadzony przez Polską Organizację Turystyczną.

 

Oferta ważna od 7.10 - 5.11.2020 r.

Cena pakietu od osoby nocleg ze śniadaniem:

Pokój typu STANDARD:
3-osobowy 105 zł  95 zł
2-osobowy 121 zł 105 zł
1-osobowy 154 zł 135 złCena pobytu nie obejmuje obowiązkowej opłaty uzdrowiskowej. Opłata płatna w recepcji - zgodnie z uchwałą Rady Gminy.
Pakiet nie obejmuje usług medycznych, które są dodatkowo płatne z obowiązującym cennikiem.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% należności za cały pobyt.

„Uzdrowisko Wysowa” S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany podanych w ofercie cen. Przedstawione informacje o produktach i usługach nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

 

ZAPYTAJ O KARTĘ STAŁEGO KLIENTA!
Rezerwacje indywidualne:
„Biawena” Ośrodek Uzdrowiskowy tel: +48 882 070 103
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

 sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

 wyświetl kontakt

 38-316 Wysowa-Zdrój 149