Uroczyste otwarcie Uzdrowiskowego SPA w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena

 Fotolia 83202034 Subscription Monthly M  Fotolia 75614511 Subscription Monthly M

 

jacuzzi zew1

29.11.2018 r. w Uzdrowisku Wysowa S.A. odbędzie się uroczyste otwarcie jedynej w regionie Uzdrowiskowej strefy SPA. Nowoczesny kompleks strefy rekreacyjnej i gabinetów SPA wraz z rozbudowaną bazą zabiegów leczniczych stawia Uzdrowisko Wysowa S.A. na wysokiej pozycji konkurencyjności obiektów Medical SPA w Polsce.

Nowa Strefa SPA znajdująca się w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena to możliwość skorzystania m.in.: z wewnętrznego i zewnętrznego jacuzzi – czynnego całorocznie, ścieżki Kneipp’a, a także sauny fińskiej, ziołowej, łaźni parowej, kompleksu schładzającego (drewniana balia, podwieszane wiadro prysznicowe) oraz strefy relaksu obejmującej ścianę solną i tężnię solną. Do części Spa należy także basen rehabilitacyjny wyposażony m.in. w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny. Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju odnoszące się do wielowiekowej tradycji saunowania i kąpieli, obejmuje także rytuał ‘hammam’ wywodzący się z tureckich tradycji, oznaczający także łaźnię turecką. W nowych gabinetach będzie także możliwość skorzystania z wielu rodzajów zabiegów m.in. masaże – relaksacyjne, orientalne, lecznicze, masaże czekoladą a także peelingi i zabiegi kosmetyczne.

Dotychczasowe doświadczenia Uzdrowiska Wysowa S.A. połączone z nowymi gabinetami SPA, nowoczesnymi salami konferencyjnymi daje możliwość kompleksowej organizacji zarówno wczasów dla Gości indywidualnych, wyjazdów rodzinnych jak i pobytów grupowych (szkolenia, konferencje).

Od 30.11.2018 Uzdrowiskowe Spa w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena będzie otwarte dla wszystkich Gości, nie tylko mieszkających na terenie obiektu ale także z poza budynku.

Sprawdź szczegóły tutaj

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149