Z myślą o początkujących diabetykach przygotowaliśmy EDUKACYJNY TURNUS "CUKRZYCA NA WAKACJACH".

 

Cukrzyca to choroba, która na wakacje nie wyjeżdża i towarzyszy chorym osobom zawsze, nawet wtedy kiedy one chciałyby od niej trochę odpocząć. Oczywiście można o niej zapomnieć bo cukrzyca nie boli ale niestety takie postępowanie powoduje, że cukrzyca daje o sobie znać w postaci różnych powikłań, które rozwijają się w następstwie zapominania o chorobie czyli nieprawidłowego leczenia – a to oczy, a to nogi, a to serce, a to nerki….

Co zrobić żeby normalnie żyć z cukrzycą ?

Nie jest to wcale takie trudne jeśli się człowiek nastawi pozytywnie ! Trzeba po prostu zaakceptować, że niestety mamy już taką towarzyszkę do końca życia i ją polubić. wg przysłowia „jeśli nie można wroga pokonać to trzeba go pokochać”.

Pacjenci często nie doceniają roli edukacji diabetologicznej a wystarczy poznać kilka cennych faktów dotyczących samej choroby, jej powikłań i metod leczenia a następnie przestrzegać zaleceń prowadzącego leczenie diabetologa żeby móc cieszyć się zdrowiem pomimo cukrzycy.

Jeśli czujesz, że chciałbyś lub chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o swojej chorobie, powikłaniach, które mogą wystąpić w jej przebiegu, metodach leczenia a także nauczyć się prawidłowo komponować posiłki i dostosowywać dawki insuliny ten turnus jest właśnie dla Ciebie.

Ulotka do pobrania

O jakości oferty stanowi przede wszystkim nowoczesny sprzęt, na którym prowadzimy leczenie, a przede wszystkim kwalifikacje, fachowość i doświadczenie kadry lekarskiej, magistrów rehabilitacji, analityków medycznych czy personelu średniego.

Polityka Przetwarzania Danych Osobowych

Rezerwacja

Chcesz zarezerwować turnus lub pokój, przejdź do informacji o rezerwacjach oraz formularza rezerwacyjnego.

Rezerwacja

Zobacz na mapie

Kontakt z nami

  sekretariat@uzdrowisko-wysowa.pl

  +48 18 353 22 20

  38-316 Wysowa-Zdrój 149